Movies
Ratings
231
Anna KareninaRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 3.5
Chernobyl DiariesRated ★ 2.5
One Million Yen GirlRated ★ 5.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
SakuranRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 3.0