Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0