Movies
Ratings
66
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0