Movies
Ratings
343
The MartianRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.0
HeroRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5