Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
The L WordRated ★ 3.0
MaskRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0