Movies
Ratings
539
KOKUHORated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- Extreme FestivalRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5