Movies
Ratings
839
Terra FormarsRated ★ 2.5
The Green InfernoRated ★ 2.5
The Human Centipede 2 (Full Sequence)Rated ★ 3.5
A Serbian FilmRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 2.5
Grave Encounters 2Rated ★ 3.5- SawRated ★ 5.0
Grave EncountersRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0