Series
Ratings
36
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 5.0