Titles you rated
Police Story 2Rated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 3.5
Enter the DragonRated ★ 3.5
RoboCop 2Rated ★ 4.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
First BloodRated ★ 4.5
Wild Wild WestRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 4.5
General's SonRated ★ 4.5
Shotgun LoveRated ★ 4.0
PainedRated ★ 3.5
South BoundRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 4.0
CartRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5