Series
Ratings
47
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
YouRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
SwitchedRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Lupin Part 2Rated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5