Movies
Ratings
94
CloserRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Machine Gun PreacherRated ★ 3.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 2.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.5
Away from HerRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 1.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0