Titles you rated
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 3.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.5
Patriots DayRated ★ 4.5