Movies
Ratings
311
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.5
American HustleRated ★ 4.0