Titles you rated
The KillerRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
It’s Okay!Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0