Titles you rated
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 0.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 2.0