Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 1.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 1.5