Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 3.0
HulkRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
xXxRated ★ 4.5
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0