Titles you rated
AbductionRated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 2.5
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.5
The Return of JafarRated ★ 2.0
NanaRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 3.0
Wedding DressRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
MamaRated ★ 2.0
ElfRated ★ 2.0
From Me To YouRated ★ 2.5
HerbRated ★ 2.5
Hannibal RisingRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0