Titles you rated
RatatouilleRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
The Smurfs 2Rated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 2.5