Movies
Ratings
611
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can't SingRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Confessions of a Teenage Drama QueenRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
SubservienceRated ★ 2.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5