Series
Ratings
78
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
MashleRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0