Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.0