Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0