Titles you rated
The SuspectRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
BrokenRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0