Titles you rated
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0
Bitter BloodRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- There's Light at the Tip of My FingernailsRated ★ 4.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 4.5
Vampire DetectiveRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
MaskRated ★ 4.5