Series
Ratings
268
Woman of DignityRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 3.5
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- Run HanyRated ★ 4.0
Powerful OpponentsRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Rules of LoveRated ★ 2.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 3.5- One of A PairRated ★ 3.0
- Into the SunlightRated ★ 3.0
My Horrible BossRated ★ 2.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0- The LoverRated ★ 3.0