Titles you rated
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
MacbethRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Transporter RefueledRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.5
The VisitRated ★ 2.5
Danny CollinsRated ★ 2.5- With or Without YouRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Three… ExtremesRated ★ 4.0
HazeRated ★ 3.0
Breaking at the EdgeRated ★ 1.5
Hitman: Agent 47Rated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Odd ThomasRated ★ 3.0