Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0