Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
3:10 to YumaRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0