Movies
Ratings
31
Man in LoveRated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 2.0
FuryRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0