Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 1.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
The Golden SpoonRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Kkondae InternRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
TemptedRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5