Series
Ratings
155
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0