Movies
Ratings
271
District 9Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
A Serbian FilmRated ★ 2.5
BraveRated ★ 4.0
On Your MarkRated ★ 4.5
A Christmas CarolRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 3.0