Movies
Ratings
22
AssassinationRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
The Viral FactorRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0