Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 5.0
BurntRated ★ 4.5
My Dear EnemyRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The Devil's DealRated ★ 1.0
DittoRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
RushRated ★ 5.0
Yves Saint LaurentRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 5.0
PawnRated ★ 4.5
Snow Chick - A Penguin's TaleRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.5
DreddRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0