Movies
Ratings
434
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5