Movies
Ratings
352
ExitRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0- ChocolatRated ★ 3.5
My Blueberry NightsRated ★ 5.0
The FounderRated ★ 5.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
LincolnRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
What a Man WantsRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0