Titles you rated
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.0
MommyRated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5