Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 2.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 2.0