Movies
Ratings
520
Ocean's EightRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 1.0
The Platform 2Rated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
TwistersRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5