Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
DittoRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
The RockRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 2.5