Movies
Ratings
283
Now You See MeRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The Flowers of WarRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
HostageRated ★ 4.5
Another EarthRated ★ 4.0