Movies
Ratings
22
The GodfatherRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0