Titles you rated
Last HolidayRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.5