Series
Ratings
13- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0