Movies
Ratings
112
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Treasure PlanetRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0