Movies
Ratings
37
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
TurboRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0