Titles you rated
Love and Other DisastersRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0