Series
Ratings
59
Empress KiRated ★ 2.5
The K2Rated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
You're My PetRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0