Titles you rated
Years and YearsRated ★ 5.0- NCT 127 Teach Me JAPANRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 0.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 4.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0